Телефон:

+7 (7252) 92-19-19

+7 (7252) 95-60-77

 

 

|

 М.Тынышпаев атындағы Шымкент көлік колледжі

 1-курс оқушыларына арналған

С  А  Б  А  Қ      К  Е  С  Т Е  С  І

2017/2018 оқу жылы,1-ші семестр,ІІ-апта

Апта күндері Уақыты ОП 11-17 ТТ 13-27 ТТ 13-67 ТТ 13-17
Пәні ауд Пәні ауд Пәні ауд Пәні ауд
Д ү й с е н б і 8.30-9:50 Информатика Абдуалиева С. 408 Биология Жұматаева И. 406 Математика Джусенова Г. 401 Орыс тілі Тоғатай М ( 2 топ) Қазақ әдебиеті Қалыбеков А. (1 топ ) 409/ 402
9:55-11:15 Қоғамтану Абдимоминова А. 403 Информатика Жантелi А. 408 Физика Джусенова Г. 401 Қоғамтану Жапанова Р. 405
11:35-12:55 Орыс тілі Тогатай М. 409 Математика Сейтбек Е 401 Информатика Жантелi А. 408 Дене тәрбиесі Бердияров А. с/з
13:00-14:20 Орыс тілі Тогатай М. 409 Физика Олжабек Н 410 Биология Туйгинбаева Ж. л/х Қазақ тілі Қалыбеков А. 2 топ 402
С е й с е н б і 8.30-9:50 Шет тілі Сабир А. 401 Дене тәрбиесі Томанов Б. с/з Химия Туйгинбаева Ж. л/х Алғашқы әскери дайындық Бердияров А 406
9:55-11:15 География Жапанова Р 405 Орыс әдебиеті Тогатай М. 410 Математика Джусенова Г. 406 Шет тілі Қадырова М. (1 топ ) Математика Сейітбек Е. (2 топ) 104/ 401
11:35-12:55 Дене тәрбиесі Томанов Б. с/з Орыс тілі Абдраимова Д 409 Физика Джусенова Г. 401 Қазақстан тарихы Жапанова Р. 405
13:00-14:20 Физика Олжабек Н 410 География Жапанова Р 405 Орыс әдебиеті Тогатай М 401 Биология Жуматаева И. 406
С ә р с е н б і 8.30-9:50 Информатика Абдуалиева С. 408 Қазақстан тарихы Ералиев Б. 401 Дене тәрбиесі Томанов Б. с/з Дене тәрбиесі Бердияров А. с/з
9:55-11:15 Қазақ тілі Қалыбеков А. 402 Шет тілі Сабир А. 309 Алғашқы әскери дайындық Бердияров А. 406 Химия Жұматаева И. атс
11:35-12:55 Қазақ әдебиеті Қалыбеков М. 402 Қоғамтану Сапарбеков А. 201 Қоғамтану Абдимоминова А. 403 Орыс тілі Тогатай М. 401
13:00-14:20 Т Ә Р БИ Е С А Ғ А Т Ы Т Ә Р БИ Е С А Ғ А Т Ы Т Ә Р БИ Е С А Ғ А Т Ы Т Ә Р БИ Е С А Ғ А Т Ы
Б е й с е н б і 8.30-9:50 Математика Сейтбек Е 401 Алғашқы әскери дайындық Бердияров А. 406 Қазақ тілі Қалыбеков А. 402 География Жапанова Р. 405
9:55-11:15 Биология Жұматаева И. 401 Қазақ әдебиеті Қалдыбеков Қ 402 Дене тәрбиесі Томанов Б. с/з Физика Нұрбетова А.(2 топ) Алғашқы әскери дайындық Бердияров А. (1 топ) 408/406
11:35-12:55 Алғашқы әскери дайындық Бердияров А. 406 Математика Сейтбек Е 401 Орыс тілі Абдраимова Д 409 Химия Жуматаева И. (2 топ) Информатика Шадыхожа А. (1 топ) 405/ 105
13:00-14:20 Орыс әдебиеті Абдраимова Д 409 Қазақ тілі Қалыбеков А. 402 Шет тілі Сабир А. 411 Математика Сейтбек Е 401
Ж ұ м а 8.30-9:50 Математика Сейтбек Е 401 Физика Олжабек Н 410 География Ералиев Б.. 406 Физика Нұрбетова А. (1 топ) Информатика Шадыхожа А. (2 топ) 408/105
9:55-11:15 Дене тәрбиесі Томанов Б. с/з Химия Жұматаева И. 411 Қазақстан тарихы Ералиев Б. 401 Орыс әдебиеті Абдраимова Д (2 топ) Шет тілі Қадырова М. (1 топ) 409/104
11:35-12:55 Химия Жұматаева И. 410 Дене тәрбиесі Томанов Б. с/з Шет тілі Сабир А. 405 Шет тілі Қадырова М. (2 топ ) Математика Сейітбек Е. (1 топ) 104/401
13:00-14:20 Ө З І Н - Ө З І Т А Н У Шыныбекова А. акт зал

 М.Тынышпаев атындағы Шымкент көлік колледжі

  2-курс оқушыларына арналған

С  А  Б  А  Қ      К  Е  С  Т Е  С  І

2017/18 оқу жылы, 3-ші семестр,  I-апта

Апта күндері Уақы-ты ТТ 13-16 ТТ 13-26 ОП 11-16 АТС 12-16
Пәні Пәні Ауд. Пәні Пәні Ауд.
Д ү й с е н б і 8.30-9:50 Техникалық механика Туйгинбаева Ж л\х Кәсіптік шет тілі Сабир А. 309 Дене тәрбиесі Тойымбетов Б. с/з Электротехника Олжабек Н. 410
9:55-11:15 Дене тәрбиесі Томанов Б с/з Электротехниканың теориялық негіздері Олжабек Н 410 Сызу Мауленов А. 411 Қызметтік ақпараттық технологиялар Шадыхожа А. 105
11:35-12:55 Кәсіптік шет тілі Сабир А. 406 Дене тәрбиесі Томанов Б с/з Кәсіптік шет тілі Қадырова М. 104 Сызу Мауленов А. 411
13:00-14:20 Электротехниканың теориялық негіздері Нұрбетова А. 408 Сызу Мауленов А. 411 Жол және станса құрылғысы Чалабаева А. 208 Философия негіздері Сапарбеков А 201
С е й с е н б і 8.30-9:50 Сызу Мауленов А. 411 Электротехниканың теориялық негіздері Олжабек Н 410 ЖҚ мен пойыз тартымдылығының негіздері Мырзатаев М. 305 Кәсіптік орыс тілі Тоғатай М. 409
9:55-11:15 Техникалық механика Туйгинбаева Ж л/х Техникалық механика Мауленов А. 411 Кәсіптік орыс тілі Абдираимова Д 409 Көліктегі байланыстың техникалық құралдары Ахметов Т. атс
11:35-12:55 Электротехниканың теориялық негіздері Нұрбетова А. 408 Мемлекеттік тілде іс жүргізу Қалыбеков Қ 402 Әлеуметтану және саясаттану негіздері Сапарбеков А. 201 Кәсіптік шет тілі Сабир А. 411
13:00-14:20 Мемлекеттік тілде іс жүргізу Қалыбеков Қ 402 Сызу Мауленов А. 411 Мәдениеттану Сапарбеков А. 201 Дене тәрбиесі Абдикерим К. с/з
С ә р с е н б і 8.30-9:50 Техникалық механика Туйгинбаева Ж л/х Кәсіптік орыс тілі Абдираимова Д 409 Жол және станса құрылғысы Чалабаева А. 208 Информатика Жантелі А. 406
9:55-11:15 Кәсіптік орыс тілі Абдираимова Д 409 Техникалық механика Мауленов А. 411 Жалпы электротехника ж/е электроника негіздері Нұрбетова А. 401 Көліктегі байланыстың техникалық құралдары Ахметов Т. атс
11:35-12:55 Сызу Мауленов А. 411 Электротехниканың теориялық негіздері Олжабек Н 410 Поезд қозғалысының интервалды жүйесін реттеу Ахметов Т. атс Қызметтік ақпараттық технологиялар Шадыхожа А. 105
13:00-14:20 Т Ә Р Б И Е С А Ғ А Т Ы Т Ә Р Б И Е С А Ғ А Т Ы Т Ә Р Б И Е С А Ғ А Т Ы Т Ә Р б И Е С А Ғ А Т Ы
Б е й с е н б і 8.30-9:50 Техникалық механика Туйгинбаева Ж л/х Техникалық механика Мауленов А. 411 Поезд қозғалысының интервалды жүйесін реттеу Ахметов Т. атс Мәдениеттану Сапарбеков А. 201
9:55-11:15 Материалтану Туйгинбаева Ж. л/х Қызметтік ақпараттық технологиялар Шадыхожа А. 105 Сызу Мауленов А. 411 Стандарттау және метрология негіздері Жуматаева И 410
11:35-12:55 Электротехниканың теориялық негіздері Нұрбетова А. 408 Сызу Мауленов А. 411 Жол және станса құрылғысы Чалабаева А. 208 Электротехника Олжабек Н. 410
13:00-14:20 Мәдениеттану Сапарбеков А. 201 Дене тәрбиесі Томанов Б с/з Дене тәрбиесі Тойымбетов Б. с/з
Ж ұ м а 8.30-9:50 Дене тәрбиесі Томанов Б с/з Сызу Мауленов А. 411 Философия негіздері Сапарбеков А. 201 Дене тәрбиесі Абдикерим К. атс
9:55-11:15 Қызметтік ақпараттық технологиялар Шадыхожа А. 105 Электротехниканың теориялық негіздері Олжабек Н 410 Жол және станса құрылғысы Чалабаева А. 208 ҚР темір жолының белгі беруі бойынша нұсқауы Керимбаев Қ. 209
11:35-12:55 Теміржолдың жалпы курсы Раман А. 301 Мәдениеттану Сапарбеков А. 201 Жалпы электротехника ж/е электроника негіздері Нұрбетова А. 408 Сызу Мауленов А. 411
13:00-14:20 Мемлекеттік тілде іс жүргізу Қалыбеков Қ 402 Материалтану Туйгинбаева Ж. л/х

 М.Тынышпаев атындағы Шымкент көлік колледжі

  Мемлекеттік тапсырыс негізінде оқитын 2-курс оқушыларына арналған

С  А  Б  А  Қ      К  Е  С  Т Е  С  І

2017/18 оқу жылы, 4-ші семестр,  I-апта

Апта күндері Уақы-ты АТС 112-17 СЖД 114-17 ОП 111-17
Пәні Ауд. Пәні Ауд. Пәні Ауд.
Д ү й с е н б і 8:30-9:50 ТЖ белгі беру бойынша нұсқау Керимбаев Қ 209 Геодезия Абдешов 301 Мәдениеттану Жапанова Р. 405
9:55-11:15 Кәсіптік орыс тілі Тоғатай М. (2 топ) Кәсіптік шет тілі Қадырова М. (1 топ) 409/ 104 Техникалық механика негіздері Туйгинбаева Ж л/х Электротехниканың теориялық негіздері Керимбаев Қ 209
11:35-12:55 Мәдениеттану Жапанова Р. 405 Электротехниканың теориялық негіздері Керимбаев Қ 209 Жол және станса құрылғысы Мухажанова Г. 301
13:00-14:20 Кәсіптік қызметтік АТ Шадыхожа А. (2 топ) 105 Қазақстан тарихы Жапанова Р. 405 Пойыздар қозғалысының арақашықтығын реттеудің жүйесі Керимбаев Қ. 209
С е й с е н б і 8:30-9:50 Дене тәрбиесі Тойымбетов Б. с/з Әлеуметтану саясаттану негіздері Сапарбеков А 201 Сызу Жусупбекова Ф. (1 топ) Жол және станса құрылғысы Мухажанова Г. (2 топ) атс/301
9:55-11:15 Кәсіптік қызметтік АТ Шадыхожа А. (1 топ) Сызу Жусупбекова Ф. (2 топ) 105/ 305 Мәдениеттану Сапарбеков А 201 Дене тәрбиесі Тойымбетов Б. с/з
11:35-12:55 Кәсіптік орыс тілі Тоғатай М. (2 топ) Электротехника Тулегенова Ж.. (1 топ) 406/309 Сызу Жусупбекова Ф. (2 топ) Техникалық механика негіздері Туйгинбаева Ж. (1 топ) 405/ л/х Жол және станса құрылғысы Мухажанова Г. 301
13:00-14:20 Кәсіптік қызметтік АТ Шадыхожа А. (2 топ) Сызу Жусупбекова Ф. (1 топ) 105 /209 Стандарттау, метрология негіздері Туйгинбаева Н л/х Жалпы электротехника ж/е электроника негіздері Керимбаев Қ (2 топ) Кәсіптік шет тілі Қадырова М. (1 топ) 409/104
С ә р с е н б і 8:30-9:50 Кәсіптік орыс тілі Тоғатай М. (1 топ) Кәсіптік шет тілі Қадырова М. (2 топ) 411/104 Сызу Жусупбекова Ф. (1 топ) Геодезия Абдешов . (2 топ) 410/ 301 Қазақстан тарихы Жапанова Р. 405
9:55-11:15 Қазақстан тарихы Жапанова Р. 405 Геодезия Абдешов 309 ЖҚ ме пойыз тартымдылығының негіздері Мусабекова С. 308
11:35-12:55 Философия негіздері Жапанова Р. 405 Кәсіптік орыс тілі Абдраимова Д .(1топ) Кәсіптік шет тілі Қадырова М. (2 топ) 409/104 Сызу Жусупбекова Ф. (1 топ) Электротехниканың теориялық негіздері Керимбаев Қ (2 топ) 406/ 209
Т Ә Р Б И Е С А Ғ А Т Ы Т Ә Р Б И Е С А Ғ А Т Ы Т Ә Р Б И Е С А Ғ А Т Ы
Б е й с е н б і 8:30-9:50 ТЖ белгі беру бойынша нұсқау Керимбаев Қ 209 Дене тәрбиесі Танабаев Д с/з Кәсіптік орыс тілі Абдраимова Д .(1 топ) Кәсіптік шет тілі Қадырова М. (2 топ) 409/104
9:55-11:15 Әлеуметтану саясаттану негіздері Жапанова Р. 405 Кәсіптік орыс тілі Абдраимова Д . (2 топ) Кәсіптік шет тілі Қадырова М. (1 топ) 409/104 Дене тәрбиесі Тойымбетов Б. с/з
11:35-12:55 Электротехника Тулегенова Ж 309 Қазақстан тарихы Жапанова Р. 405 Жол және станса құрылғысы Мухажанова Г. 301
13:00-14:20 Кәсіптік қызметтік АТ Шадыхожа А. (1 топ) 105 Философия негіздері Жапанова Р. 405 Жалпы электротехника ж/е электроника негіздері Керимбаев Қ 209
Ж ұ м а 8:30-9:50 Дене тәрбиесі Тойымбетов Б. с/з Сызу Жусупбекова Ф. (1 топ) Электротехниканың теориялық негіздері Керимбаев Қ (2 топ) 401/209 Философия негіздері Жапанова Р. 405
9:55-11:15 Қазақстан тарихы Жапанова Р. 405 Мәдениеттану Сапарбеков А 201 Сызу Жусупбекова Ф. (2 топ) ЖҚ ме пойыз тартымдылығының негіздері Мусабекова С. (1 топ) 406/308
11:35-12:55 Электротехника Тулегенова Ж 309 Сызу Жусупбекова Ф. (2 топ) Стандарттау,сертификаттау ж/е метрология негіздері Туйгинбаева Ж(1 топ) 406/л/х Пойыздар қозғалысының арақашықтығын реттеудің жүйесі Керимбаев Қ.(1 топ) Кәсіптік орыс тілі Абдраимова Д .(2 топ) 209\409

 М.Тынышпаев атындағы Шымкент көлік колледжі

  3-курс оқушыларына арналған

С  А  Б  А  Қ      К  Е  С  Т Е  С  І

2017/18 оқу жылы, 5-шы  семестр,  II-апта

Апта күндері Уақыты ТТ 13-15 ТТ 13-25 ТТ 13-65
Пәні ауд Пәні ауд Пәні ауд
Д ү й с е н б і 8.30-9:50 ЖҚ электрлі машиналары Мырзатаев М. 305 ЖҚ автоматты тежеуіштері Бертаев Н. 108 Әлеуметтану ж/е саясаттану Ералиев Б. 411
9:55-11:15 Тартуға арналған жқ құрылымы Мусабекова С. 308 ЖҚ электрлі машиналары Мырзатаев М. 305 Дене тәрбиесі Тойымбетов Б. с/з
11:35-12:55 Мемлекеттік тілде іс жүргізу Қалыбеков А. 402 Дене тәрбиесі Абдикерим К. с/з Электроника ж/е МПТ Олжабек Н 410
13:00-14:20 ЖҚ электрлі машиналары Мырзатаев М. с/з Еңбек қорғау Султанова С. 303 Тартуға арналған жқ құрылымы Бертаев Н. 108
С е й с е н б і 8.30-9:50 ЖҚ автоматты тежеуіштері Бертаев Н. 108 Экономика негіздері Ибраева А. 306 Мемлекеттік тілде іс жүргізу Қалыбеков А. 402
9:55-11:15 Экономика негіздері Ибраева А. 306 Мемлекеттік тілде іс жүргізу Қалыбеков А. 402 Тартуға арналған жқ құрылымы Бертаев Н. 108
11:35-12:55 Тартуға арналған жқ құрылымы Мусабекова С. 308 Тартуға арналған жқ құрылымы тт1 Экономика негіздері Ибраева А. 306
13:00-14:20 Әлеуметтану ж/е саясаттану Сапарбеков А. 201 ЖҚ автоматты тежеуіштері Бертаев Н. 108 Еңбек қорғау Султанова С. 303
С ә р с е н б і 8.30-9:50 Еңбек қорғау Султанова С. 303 Тартуға арналған жқ құрылымы тт1 ЖҚ автоматты тежеуіштері Бертаев Н. 108
9:55-11:15 Электроника ж/е МПТ Олжабек Н 410 Әлеуметтану ж/е саясаттану Сапарбеков А. 201 ЖҚ электрлі машиналары Мырзатаев М. 305
11:35-12:55 ЖҚ автоматты тежеуіштері Бертаев Н. 108 Электроника ж/е МПТ Нұрбетова А. 408 Электрлі ж/е тепловоз тартылысының негіздері Султанов Б 206
13:00-14:20 Т Ә Р Б И Е С А Ғ А Т Ы Т Ә Р Б И Е С А Ғ А Т Ы Т Ә Р Б И Е С А Ғ А Т Ы
Б е й с е н б і 8.30-9:50 Еңбек қорғау Султанова С. 303 Экономика негіздері Ибраева А. 306 ЖҚ автоматты тежеуіштері Бертаев Н. 108
9:55-11:15 Дене тәрбиесі Абдикерим К. с/з Электрлі ж/е тепловоз тартылысының негіздері Султанов Б 206 Электроника ж/е МПТ Олжабек Н 410
11:35-12:55 ЖҚ автоматты тежеуіштері Бертаев Н. 108 Еңбек қорғау Султанова С. 303 ЖҚ электрлі машиналары Мырзатаев М. 305
13:00-14:20 Электроника ж/е МПТ Олжабек Н 410 ЖҚ электрлі машиналары Мырзатаев М. 305 Еңбек қорғау Султанова С. 303
Ж ұ м а 8.30-9:50 Тартуға арналған жқ құрылымы Мусабекова С. 308 Тартуға арналған жқ құрылымы тт1 Тартуға арналған жқ құрылымы Бертаев Н. 108
9:55-11:15 Электрлі ж/е тепловоз тартылысының негіздері Султанов Б 206 ЖҚ автоматты тежеуіштері Бертаев Н. 108 Мемлекеттік тілде іс жүргізу Қалыбеков А. 402
11:35-12:55 Мемлекеттік тілде іс жүргізу Қалыбеков А. 402 ЖҚ электрлі машиналары Мырзатаев М. 305 ЖҚ автоматты тежеуіштері Бертаев Н. 108

 М.Тынышпаев атындағы Шымкент көлік колледжі

  3-курс оқушыларына арналған

С  А  Б  А  Қ      К  Е  С  Т Е  С  І

2017/18 оқу жылы, 5-ші  семестр,  I-апта

Апта күндері Уақыты ОП 11-15 АТС 12-15 ТТ 113-16
Пәні ауд Пәні ауд Пәні ауд
Д ү й с е н б і 8:30-9:50 Әлеуметтану және саясаттану негіздері Сапарбеков А. 201 Автоматика және ББОБ дискреттік құрылғылар негіздері Ахметов Т. атс Құқық негіздері Абдимоминова А. 403
9:55-11:15 Коммерциялық жұмысты және ЖБҰ Мухажанова Г. 301 Қазақ тілінде іс қағаздарын жүргізу Қалыбеков А. 402 Электрлі ж/е тепловоз тартылысының негіздері Султанов Б 206
11:35-12:55 Стандарттау сетификаттау және метрология негіздері Жуматаева И л\х ТП ж/е ҚҚ Баратова М. 302 Электрлі машиналар Мырзатаев М. 305
13:00-14:20 Жолаушылар тасымалын ұйымдастыру Баратова М. 302 Дене тәрбиесі Тойымбетов Б. с/з Тартуға арналған жылжымалы құрамды жөндеу технологиясы тт1
С е й с е н б і 8:30-9:50 Тиеу және түсіру жұмыстарының механизациясы Баратова М. 302 Электротехника,микроэлектроника және МПТ Керимбаев Қ. 209 Жылжымалы құрамның энергетикалық қондырғылары Мусабекова С. 308
9:55-11:15 Жүк тасымалдау ережелері Мухажанова Г. 301 ББОБ электроқоректендіргіш құрылғылары Керимбаев Қ. 209 Темір жолдарда техникалық пайдалану және қозғалыстың қауіпсіздігі Чалабаева А. 208
11:35-12:55 Жолаушылар тасымалын ұйымдастыру Баратова М. 302 Еңбекті қорғау экология негіздері Султанова С 303 Тартуға арналған ЖҚ құрылымы Мырзатаев М. 305
13:00-14:20 Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу Абдимоминова А 403 ТЖ көлігінде автоматтандырылған станциялық жүйелер Ахметов Т. атс Өндірістік үрдісті механикаландыру және автоматтандыру Мусабекова С 308
С ә р с е н б і 8:30-9:50 ТЖ көлігінде ҚБ және ұйымдастыру Мирзаев Ф 201 Электротехника,микроэлектроника және МПТ Керимбаев Қ. 209 Дене тәрбиесі Абдикерим К. с/з
9:55-11:15 Тиеу және түсіру жұмыстарының механизациясы Баратова М. 302 Экономика негіздері Танабаев Д. 305 ТА ЖҚ автоматты тежеуіштері Бертаев Н. 108
11:35-12:55 Экономика негіздері Танабаев Д. 308 Еңбекті қорғау экология негіздері Султанова С 303 Тартуға арналған жылжымалы құрамды жөндеу технологиясы тт1
13:00-14:20 Т Ә Р Б И Е С А Ғ А Т Ы Т Ә Р Б И Е С А Ғ А Т Ы Т Ә Р Б И Е С А Ғ А Т Ы
Б е й с е н б і 8:30-9:50 ТЖ көлігінде ҚБ және ұйымдастыру Мирзаев Ф 302 Дене тәрбиесі Тойымбетов Б. с/з Стандарттау және метрология негіздері Жуматаева И 305
9:55-11:15 Коммерциялық жұмысты және ЖБҰ Мухажанова Г. 301 Автоматика және ББОБ дискреттік құрылғылар негіздері Ахметов Т. атс Тартуға арналған ЖҚ құрылымы Мырзатаев М. 305
11:35-12:55 Тиеу және түсіру жұмыстарының механизациясы Баратова М. 302 Электротехника,микроэлектроника және МПТ Керимбаев Қ. 209 Жылжымалы құрамның энергетикалық қондырғылары Мусабекова С. 308
13:00-14:20 Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу Абдимоминова А 403 ТЖ көлігінде автоматтандырылған станциялық жүйелер Ахметов Т. атс Дене тәрбиесі Абдикерим К. с/з
Ж ұ м а 8:30-9:50 Коммерциялық жұмысты және ЖБҰ Мухажанова Г. 301 Қазақ тілінде іс қағаздарын жүргізу Қалыбеков А. 402 Тартуға арналған жқ электр аппараттарымен тізбектері Мырзатаев М. 305
9:55-11:15 Дене тәрбиесі Тойымбетов Б. с/з ТП ж/е ҚҚ Баратова М. 302 ТА ЖҚ автоматты тежеуіштері Бертаев Н. 108
11:35-12:55 Жолаушылар тасымалын ұйымдастыру Баратова М. 302 Автоматика және ББОБ дискреттік құрылғылар негіздері Ахметов Т. атс Өндірістік үрдісті механикаландыру және автоматтандыру Мусабекова С 308
13:00-14:20 Темір жолда апаттық жағдайларын алдын алу Асқар А. 208

 Copyright © 2017 КАЗАТК Шымкент